Pierwsze spotkanie z ćwiczeniami on line, może być niepokojące.


Dlatego, bardzo chciałabym rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.


Przygotowany poniżej, zestaw najczęściej zadawanych pytań, mam nadzieję pomoże Ci podjąć decyzję, o regularnej aktywności fizycznej, na portalu Twój zdrowy kręgosłup.

Ja, pozostaję do Twojej pełnej dyspozycji. Zawsze mozesz do mnie napisać i wyjaśnić, każdą kwestię na adres:

[email protected]

W jakim wieku mogę ćwiczyć zdrowy kręgosłup?


Ważna jest zgoda lekarza, jeśli mamy już jakieś dolegliwości, lub gdy jesteśmy w ciąży. System ćwiczeń Twój zdrowy kręgosłup, został opracowany tak, by każdy mógł sobie poradzić.

Ćwiczenia są bardzo bezpieczne i nie ma w nich gwałtownych biegów, podskoków czy pajacyków. Zajęcia, są w stylu mentalnym i z dokładnymi instrukcjami, dlatego w każdym wieku poradzisz sobie na sesji ćwiczeń on line.

Czy moje dane są bezpieczne?

Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas priorytet. Wszelkie transakcje prowadzone są w szyfrowanym systemie. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim.


Jakie sesje znajdują się na portalu?


Zajęć z ćwiczeniami dla zdrowia pleców, ciągle przybywa, a cena pozostaje bez zmian.

W ofercie, znajdziesz zarówno ćwiczenia 10 minutowe, 20...30... czy pełna godzina zajęć. Ty wybierasz, w zależności od tego, ile czasu masz na swoje ćwiczenia.

Dostępne są zajęcia na macie, z wykorzystaniem rollera, z małą piłką pilatesową, czy z kostką od jogi. Różnorodność daje gwarancję najlepszych wyników, dlatego nie ograniczamy się do jednego zestawu ćwiczeń. Spokojnie! Nuda Cię nie czeka. Sesje są bardzo różnorodne i ciekawe za każdym razem.


Czy ćwiczenie zdrowego kręgosłupa w domu jest bezpieczne?

Tak! Oczywiście, jeśli stosujesz się do instrukcji podczas zajęć i jeśli nie masz konkretnych przeciwskazań, dla swojego stanu zdrowia.

Ważne, by zawsze wsłuchiwać się w siebie i nie forsować ćwiczeń. Nigdy nie ćwicz w bólu, próbuj zmodyfikować niektóre pozycje, jeśli są poza Twoim zasięgiem, ale postaraj się pozostać w ruchu.

Jak często powinniśmy ćwiczyć?


Warto zacząć spokojnie. Sesjami, 2-3 razy w tygodniu, w granicy 30 minut. Stopniowo, czując jak wzmacnia się Twoje ciało i Twój oddech, możesz wydłużać czas sesji i częstotliwość ćwiczeń.

Zawsze jest to sprawa bardzo indywidualna, w zależności od możliwości danej osoby. Daj sobie czas. Nie próbuj od razu uzyskać maksymalny swój rezultat. Stopniowe poprawianie swojej odporności da Ci długofalowy efekt, który zostanie z Tobą na zawsze.

Czy mogę w każdej chwili zacząć ćwiczyć?

Oczywiście! Wystarczą dwa kliknięcia i Twoja subskrypcja na portalu Twój zdrowy kręgosłup jest aktywna. Spokojnie, Twoje dnae są bezpieczne. W każdje chwili mozesz odstąpić od programu na swoim osobistym koncie na stronie. Gdyby tylko wystąpiły jakiekolwiek problemy, spokojnie. Wystarczy, że do mnie napiszesz, a ja zadbam o Twoje bezpieczeństwo i ewentualny zwrot poniesionych kosztów.

Zapraszam Cię zatem do wspólnych regularnych ćwiczeń on line.

Jestem tu, do Twojej dyspozycji. Podnoszę ciągle swoje kwalifikacje, szkoleniami i kursami, by jeszcze lepiej zdbać o Ciebie i o Twoje zdrowie.

Zaufało mi wiele osób, dlatego czuję się bardzo odpowiedzialna za swoją misję. Chciałabym, aby jak najwięcej osób, mogło cieszyć się życiem bez bólu.

To co zaczynamy ćwiczyć razem?