Twój zdrowy kręgosłup

Pakiet bezpiecznych i profesjonalnych zajęć dla zdrowych pleców. Wybierz długość sesji, od 10 minut do pełnej godziny. Korzystaj 24/7, bez ograniczeń.

   Wideo Promocyjne

Prosta droga do zdrowego kręgosłupa.

Zdrowie w zasięgu Twojej ręki.

Regularne ćwiczenia, to gwarancja długiego i spokojnego życia

~~~~~~~~~~~~

Klikając tu, zadbasz w pełni o swoje zdrowie i szczęśliwe życie.

Abonament miesięczny to 28 zł, za pełen pakiet zajęć on line.

~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Chcesz na zawsze pozbyć się bólu w dolnych plecach?


Czy masz już dość sztywności swojego ciała i życia w bólu. Nie czekaj dłużej! Najwyższej jakości ćwiczenia on line, są do Twojej dyspozycji 24/7.


Regularna aktywność fizyczna tego typu, to wszystko czego potrzebujesz, aby Twoje ciało było silne, zdrowe i pełne witalności.


Pomogę Ci zmienić Twoje życie, Twoją sylwetkę.

Nauczę Cię prawidłowego poruszania się. Razem zmienimy architekturę Twojego ciała, dzięki czemu swoją drogocenną, życiową energię spożytkujesz na rzeczy, dla Ciebie najistotniejsze.


Możesz liczyć na pełne bezpieczeństwo i profesjonalny kontakt z instruktorem.

Martwisz się o skomplikowane płatności?

Nie wiesz jak działa system opłat?

Spokojnie! To prosta w obsłudze subskrypcja internetowa. Żadnych umów i rocznych zobowiązań.

Zaczynasz kiedy chcesz i kończysz kiedy chcesz!

Bezpieczne, szyfrowane płatności, to bezpieczeństwo, którego oczekujesz.

Wystarczą dwa kliknięcia i już możesz ćwiczyć bez końca. W każdej chwili, na swoim osobistym koncie na stronie, możesz odstąpić od subskrypcji.

Kliknij tu i zacznij ćwiczyć bez ograniczeń już dziś.

Masz pytania? Napisz do mnie na adres:

[email protected]

Z wideo dowiesz się kim jestem i jak wyglądają zajęcia on line.

Zajęcia on line dla zdrowia kręgosłupa. Bezpiecznie, profesjonalnie, bez ograniczeń, 24/7.


Do wyboru są aż trzy, różne kursy.

~~~~~~~~~~~~

Główny kurs, Twój zdrowy kręgosłup, to aż 80 sesji ćwiczeń, różnej długości i ze zróżnicowanym sprzętem.

Sesje łączą ze sobą techniki rehabilitacyjne, zajęcia pilates czy praktyki jogi. Wszystko w płynnych połączeniach i z wyraźnymi wskazówkami tak, aby prowadzić Cię przez całe ćwiczenia.

Jest to najbogatsza oferta tego rodzaju zajęć.

 

.

.

.

.

.

.

Chcesz początkowo tylko wypróbować system zajęć on line?

Śmiało wypróbuj Kurs za darmo, który da Ci możliwość przetestowania ćwiczeń.

Koniecznie też zapisz się na Seminaria.

Znajdziesz tam sporą dawkę porad, jak skutecznie dbać o swoje zdrowie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

80 sesji bezpiecznych, profesjonalnych zajęć dla zdrowia Twojego kręgosłupa jest dostępna dla Ciebie 24/7.

Zawsze gdy tego potrzebujesz doświadczony instruktor jest do Twojej dyspozycji.

Jak wyglądają zajęcia Twój zdrowy kręgosłup? Mały przegląd znajdziesz w wideo.

Różnorodnie, profesjonalnie, bezpiecznie i bez żadnych ograniczeń.


Twoja instruktorka


Ewa Kula
Ewa Kula

Kim jestem?

Jestem instruktorką fitness/pilates z ponad 10 letnim doświadczeniem.

W znacznej części swojej zawodowej kariery skupiałam się na zdrowiu kręgosłupa.

Łagodzeniu bólu i objawów, związanych z jego przeciążeniami.

Od najmłodszych lat moje życie związane było ze sportem.

Dzieciństwo wypełniała mi akrobatyka sportowa, a efekty tej pracy dały o sobie znać na arenach międzynarodowych i krajowych, gdzie zdobywałam często miejsca na podium.

Jako absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, zawsze zawiązana byłam z ruchem.
Po skończonej karierze sportowej, szukałam skutecznych rozwiązań do walki z kontuzjami i bólem ciała.

Jako instruktorka Open Mind Pilates i członkini międzynarodowej szkoły Pilates Anytime, ciągle rozwijam się i szkolę, by nieustannie podnosić swoje kwalifikacje.

Wierzę, że możemy żyć bez bólu ciała.

Wierzę, że możemy sobie pomóc dużo bardziej niż myślimy, bez nadmiernych interwencji w nasze ciało.

Wierzę, że prawidłowo dobrany ruch, ćwiczenia i szeroko rozumiana aktywność fizyczna, uzdrawia i pozwala nam osiągnąć silną i mocną sylwetkę.

Takie podejście stosuję na każdych zajęciach, które prowadzę i na każdej indywidualnej sesji z podopiecznym.

Ciebie również chciałabym zaprosić na wspólne ćwiczenia i do zgłębiania wiedzy, która może w skuteczny sposób uchronić Cię przed bólem pleców.

 

Dla kogo przeznaczone są ćwiczenia on line Twój zdrowy kręgosłup?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~ Dla Ciebie, jeśli masz problemy z bólem dolnych pleców. Twoja praca jest pracą siedzącą i nie masz zbyt dużo czasu na ruch w ciągu dnia. Nie wystarczy wtedy po prostu wstać i nagle pójść na godzinny trening biegowy. Chcesz zachować zdrowie, zacznij od ćwiczeń, które pomogą Ci ustawić Twoją sylwetkę na nowo. Pozwolą Ci uwolnić się od sztywności ciała i poczuć ulgę w bólu.


~ Dla Ciebie, jeśli zbyt intensywne treningi fitness, wywołują u Ciebie jedynie ból kolan, ból kręgosłupa i wzmagają napięcie ciała, po długim stresującym dniu. Postaw na przywrócenie równowagi, homeostazy swojego organizmu, by w dużo skuteczniejszy sposób funkcjonować na co dzień.


~ Dla Ciebie, jeśli lubisz zajęcia mentalne, profesjonalne i skupiające swoją ogromną uwagę na technice wykonywania ćwiczeń. Nie zawiedziesz się! Dla nas liczy się każdy oddech. Sesja Twojego zdrowego kręgosłupa może być jak medytacja dla zbyt nadmiernie obciążonego w naszych dzisiejszych czasach umysłu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dlaczego warto wybrać ćwiczenia Twój zdrowy kręgosłup?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zaufanie

Wieloletnie doświadczenie i praktyka, dały mi pewność i wiarę w pomaganie poprzez ruch. Zaufanie moich podopiecznych, to dla mnie największa nagroda. Często spotykając na swoich zajęciach, osoby żyjące w bólu, które myślą już o poważnej interwencji, typu operacja, potrafimy wspólnie dojść do pełni zdrowia. Stałe i liczne grupy na moich zajęciach, mówią o rezultatach jakie przynoszą ćwiczenia Twój zdrowy kręgosłup.

Doświadczenie

Ponad 10 lat praktyki, szukania różnego rodzaju rozwiązań przynoszących najlepsze rezultaty w jak najkrótszym czasie. Nauka, szkolenia, seminaria, czerpanie z doświadczenia największych specjalistów, zajmujących się problematyką bólów dolnych pleców.

To wszystko połączyło się w całość, by stworzyć najskuteczniejszy pakiet ćwiczeń przynoszących ulgę. Czucie ciała i skuteczne przekazanie tego swoim podopiecznym nie jest łatwą sztuką. Dlatego wieloletnia praca z klientami daje mi pewność najlepszych rozwiązań.

Jakość zajęć

Dobór ćwiczeń tak, aby w skuteczny, płynny i co najważniejsze bezpieczny sposób, mogły przeprowadzić Cię przez sesję zajęć, to kryterium, którego zawsze powinieneś się trzymać.

Twój zdrowy kręgosłup to najwyższej jakości ćwiczenia on line, które pomogą Ci na zawsze pozbyć się bólu dolnych pleców. Jedyny pakiet łączący w sobie najskuteczniejsze metody, nieograniczający się tylko i wyłącznie do jednego systemu ćwiczeń typu pilates czy joga. Tu masz pełen wachlarz rozwiązań, który najskuteczniej zadba o Twoje zdrowie.

 

.

.

.

.

.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Abonament zaczynasz i kończysz, kiedy tylko chcesz.

Nie podpisujesz żadnych długoterminowych umów.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A oto opinie niektórych moich podopiecznych:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Ćwiczę z Ewą od roku i w końcu przestały mnie boleć plecy! Zajęcia są relaksujące, a efekty niesamowite. Z Ewą zadbasz o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Polecam serdecznie!" Marta

"Ewa to instruktor z niesamowitą energią, która się udziela. Po kilkunastu latach fitnessu nauczyłam się wreszcie prawidłowo wykonywać ćwiczenia i świadomie pracować z ciałem. Gorąco polecam wszystkim!!!!" Joanna

"Zajęcia z Ewą to czysta przyjemność. Profesjonalne i skuteczne- zróżnicowane zestawy ćwiczeń i pogodna atmosfera. Trening mija w mgnieniu oka, a chciałoby się więcej! " Agata

"Zajęcia z Ewą, to profesjonalizm, perfekcja i pozytywna energia na cały dzień:) Ogromnie się cieszę, że powstała ta strona i mogę z moją wspaniałą instruktorką ćwiczyć tak często jak to jest tylko możliwe. Abonament, to świetna inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie!" Monika

"Ćwiczę z Ewą regularnie od wielu lat i miałam niesamowite szczęście, że spotkałam ją na swojej drodze, wspaniała instruktorka z niesamowitą wiedzą o każdej części ciała, cudowna osoba, mój kręgosłup teraz to zupełnie co innego, polecam z całego serca, ćwiczcie a zobaczycie." Basia

 

Program zajęć


  Twój zdrowy kręgosłup- zajęcia
Dostępne w dni
dni po dołączeniu do ćwiczeń

 

Wierzę, że można żyć bez bólu kręgosłupa. Wierzę, że możemy sobie pomóc dużo bardziej niż myślimy. Ruch uzdrawia, ruch oczyszcza, ruch integruje...


Noszę w sobie ogromną nadzieję, że Twój zdrowy kręgosłup pomoże dużej ilości osób, żyć bez bólu, czuć się zdrowo i z wiarą, że mamy mocne i silne ciało.


Wierzę, że możemy uwolnić się od bólu kręgosłupa i mimo obecnych czasów zasługujemy na pełne zdrowie bez nadmiernych interwencji.

.

.


Najczęściej zadawane pytania


Czy każdy może ćwiczyć?
Na pewno, warto by było, skonsultować się z lekarzem przed przystąpieniem do ćwiczeń, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości. Zajęcia są skonstruowane tak, aby każdy mógł sobie poradzić. Kurs zawiera w sobie, różnego rodzaju seminaria, które pomogą dostosować niektóre ćwiczenia, do różnych możliwości ruchowych. Regularność ćwiczeń jest kluczowym elementem naszego zdrowia, dlatego warto się ruszać, a wysiłek ten nie musi być ponad nasze możliwości.
Kiedy mogę zrezygnować z zajęć?
Zrezygnować z zajęć możesz w każdym dowolnym momencie, tak samo jak ponownie do ćwiczeń przystąpić. System abonamentu jest dogodną, nowoczesną formą, dzięki której, poprzez dwa kliknięcia, możesz zacząć ćwiczyć i mieć dostęp do pełnej biblioteki zajęć i seminariów. Nie ma żadnych dodatkowych opłat za odstąpienie od kursu, a każdy miesiąc Twoich zajęć jest opłacany osobno.
Czy mam ograniczony dostęp do zajęć?
NIE! ;) Oczywiście możesz ćwiczyć, kiedy tylko chcesz i ile tylko chcesz. Z aktywnym abonamentem, to Ty decydujesz! ... nie mając żadnych ograniczeń! Jeśli masz dostęp do internetu, kurs będzie aktywny w każdym zakątku świata, nawet na urlopie czy wyjeździe służbowym możesz w wolnej chwili załapać się na porcję zajęć w zaciszu np. hotelowego pokoju. Dostęp jest nieograniczony!