Pxlwdidbs2eo5rc5izeg

Seminaria i porady

Twój zdrowy kręgosłup- seminaria

   Obejrzyj Wideo Promocyjne

Wierzę, że można żyć bez bólu kręgosłupa. Wierzę, że możemy sobie pomóc dużo bardziej niż myślimy. Ruch uzdrawia, ruch oczyszcza, ruch integruje...

Noszę w sobie ogromną nadzieję, że Twój zdrowy kręgosłup pomoże dużej ilości osób, żyć bez bólu, czuć się zdrowo i z wiarą, że mamy mocne i silne ciało.

Wierzę, że możemy uwolnić się od bólu kręgosłupa i mimo obecnych czasów zasługujemy na pełne zdrowie bez nadmiernych interwencji.

Twoja instruktorka


Ewa Kula
Ewa Kula

Jestem instruktorką z ponad 10 letnim doświadczeniem, wyspecjalizowaną w zdrowiu kręgosłupa. Trzykrotną zdobywczynią Pucharu Polski w Akrobatyce Sportowej. Dyplomowaną instruktorką fitness oraz kulturystyki. Od 10 lat OM Pilates Instruktor. Jako absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego od zawsze związana jestem z ruchem. Od ponad 5 lat jestem członkinią międzynarodowej szkoły pilatesu- Pilates Anytime zrzeszającej i pozwalającej czerpać z doświadczenia najlepszych instruktorów na świecie. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje i wiedzę, aby nasze zajęcia miały jak najwyższą jakość.


 

Kochani!

Zapraszam Was serdecznie do wspólnych, regularnych ćwiczeń na najwyższym poziomie.

Znajdziesz tu masę różnorodnych zajęć dopasowanych do Ciebie i Twoich możliwości.

Czy odczuwasz ból lub dyskomfort swoich pleców z powodu ciągłych pozycji siedzących?


Ćwicz regularnie i zyskaj zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Twój zdrowy kręgosłup- seminaria

" Ćwiczę z Ewą od roku i w końcu przestały mnie boleć plecy! Zajęcia są relaksujące, a efekty niesamowite. Z Ewą zadbasz o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Polecam serdecznie!" Marta

"Ewa to instruktor z niesamowitą energią, która się udziela. Po kilkunastu latach fitnessu,nauczyłam się wreszcie prawidłowo wykonywać ćwiczenia i świadomie pracować z ciałem. Gorąco polecam wszystkim!!!!" Joanna

"Ćwiczę z Ewą regularnie od wielu lat i miałam niesamowite szczęście, że spotkałam ją na swojej drodze, wspaniała instruktorka z niesamowitą wiedzą o każdej części ciała, cudowna osoba, mój kręgosłup teraz to zupełnie co innego, polecam z całego serca, ćwiczcie a zobaczycie." Basia

 

ZACZNIJ ĆWICZYĆ REGULARNIE.

Najczęściej zadawane pytania


Czy każdy może ćwiczyć?
Na pewno, warto by było, skonsultować się z lekarzem przed przystąpieniem do ćwiczeń, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości. Zajęcia są skonstruowane tak, aby każdy mógł sobie poradzić. Kurs zawiera w sobie, różnego rodzaju seminaria, które pomogą dostosować niektóre ćwiczenia, do różnych możliwości ruchowych. Regularność ćwiczeń jest kluczowym elementem naszego zdrowia, dlatego warto się ruszać, a wysiłek ten nie musi być ponad nasze możliwości.
Kiedy mogę zrezygnować z zajęć?
Zrezygnować z zajęć możesz w każdym dowolnym momencie, tak samo jak ponownie do ćwiczeń przystąpić. System abonamentu jest dogodną, nowoczesną formą, dzięki której, poprzez dwa kliknięcia, możesz zacząć ćwiczyć i mieć dostęp do pełnej biblioteki zajęć i seminariów. Nie ma żadnych dodatkowych opłat za odstąpienie od kursu, a każdy miesiąc Twoich zajęć jest opłacany osobno.
Czy mam ograniczony dostęp do zajęć?
NIE! ;) Oczywiście możesz ćwiczyć, kiedy tylko chcesz i ile tylko chcesz. Z aktywnym abonamentem, to Ty decydujesz! ... nie mając żadnych ograniczeń! Jeśli masz dostęp do internetu, kurs będzie aktywny w każdym zakątku świata, nawet na urlopie czy wyjeździe służbowym możesz w wolnej chwili załapać się na porcję zajęć w zaciszu np. hotelowego pokoju. Dostęp jest nieograniczony!
 

Zacznij teraz!