Jak ćwiczyć bezpiecznie z pogłębioną lordozą lędźwiową?


Ćwicz bezpiecznie i bez bólowo, nawet przy pogłębionej lordozie lędźwiowej.

Zadbaj o swój komfort podczas ćwiczeń zdrowych pleców.

Z seminarium dowiesz się, jak ustawiać swoje ciało w różnych pozycjach, na co zwrócić uwagę i jakich przyborów dodatkowych użyć by poczuć ulgę.

Wdowi gar i ćwiczenia korekcyjne

W dzisiejszych czasach coraz więcej, coraz młodszych osób ma problem z "plecami okrągłymi". Praca przy komputerach i telefonach powoduje, że nasze sylwetki tracą swoją prawidłową postawę. Dlatego, nie rezygnuj z ćwiczeń i zadbaj o swój zdrowy kręgosłup. Seminarium, pomoże Ci odnaleźć skuteczne ćwiczenia, które wzmocnią szczególnie górną cześć naszych pleców. Ćwicz regularnie i ciesz się piękną wyprostowaną sylwetką.

Ćwicz bezpiecznie mięśnie brzucha

Wzmacniaj swoje ciało w bezpieczny sposób. Zachowaj piękną, zdrową sylwetkę bez obciążeń dla swoich pleców.

Dziś skupimy się na 5 ważnych ćwiczeniach dla naszych mięśni brzucha, by wykonywać je prawidłowo i z czuciem swojego ciała.

Dzisiejsze ćwiczenia, często możesz spotkać na sesjach zdrowego kręgosłupa, więc warto skupić się na technice i prawidłowych ustawieniach. Nie wiesz czy dobrze wykonujesz dane ćwiczenie? Dzisiejsze seminarium, jest w takim razie dla Ciebie. Powodzenia!

Zestaw ćwiczeń na stopy. Prewencyjne ćwiczenia na haluksy. Uwolnij stopy od bólu.

Nasze stopy ciągle uwięzione w butach, tracą swoją sprężystość, siłę i prawidłowe ustawienie. Zadbaj o swoje stopy ćwicząc je regularnie i masując, by zyskały na nowo swoje odpowiednie rozciągnięcie.

Uwolnij się od bólu, nie tylko stóp. Prawidłowa praca stopy, pomoże Ci zadbać o całe Twoje ciało i skutecznie zmniejszy ból w plecach.

Do dzieła!

Zadbaj o swoje dłonie i uwolnij się od bólów głowy i migreny.


Bardzo wiele osób, niestety cierpi z powodu nawracających bólów głowy, czy cierpiących na problemy w barkach. Większość tych dolegliwości może brać swój początek w naszych dłoniach.

Klawiatury komputerów czy telefonów, powodują zaburzenia w naszym ciele zaczynając właśnie od dłoni, gdy bez ustanku uderzamy naszymi opuszkami palców w nasz ukochany komputer.

Zdejmij obciążenie z dłoni, a zdejmiesz obciążenie z całego ciała.

Wypróbuj specjalny trening i masaż dla naszych dłoni.

Trening mięśni dna miednicy. Aktywacja mięśni Kegla.

Zdrowy kręgosłup nie może się obyć, bez aktywnych i dobrze działających mięśniach dna miednicy, popularnie znanych jako tzw. mięśnie Kegla.

Dzisiejsze zajęcia, przybliżą Ci napięcie i pracę właśnie w tych rejonach naszego ciała. Pozwolą Ci bardziej świadomie ćwiczyć na każdych kolejnych zajęciach i skuteczniej wzmacniać swój "core" chroniący Twoje ciało i plecy na co dzień.

Zyskaj długowieczność!

Seminarium, które pomoże Ci zyskać zdrowie i samodzielność do końca naszych dni!

Co jest istotne w zachowaniu pełni sprawności na co dzień? Jak możesz sobie pomóc, by nigdy nie dopadły Cię kontuzje i ból?

Zadbaj o bezpieczny odcinek szyjny podczas ćwiczeń.

Czasami zdarzają się problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa. Jesteśmy bardziej wrażliwi w tym miejscu naszego ciała. Czy to oznacza, że nie możesz ćwiczyć?

Koniecznie zapoznaj się z materiałem poniżej i dowiedz się jak w bezpieczny sposób, możesz nadal być osobą aktywną i cieszyć się ruchem każdego dnia.

Jak przygotować się na wymianę stawu biodrowego?

Bezpiecznie przejdź przez endoprotezoplastykę swojego biodra.

Coraz więcej, coraz młodszych osób decyduje się na wymianę stawu biodrowego. Ważne, że możemy sobie coraz lepiej pomóc, szybko i bezpiecznie przejść przez cały zabieg. Jak? Dziś kilka porad dla każdej osoby, która szykuje się na tego rodzaju operację.

Ćwiczenia przygotowujące do zabiegu wymiany stawu biodrowego.

Przygotowując się do poważniejszej ingerencji w nasze ciało, warto zadbać o wcześniejsze przygotowanie.

Dzięki regularnej mobilizacji naszego biodra, zyskujesz dużą szansę na szybką i mniej bolesną rekonwalescencję. Zyskaj pewność siebie i przejdź przez całą procedurę, w jak największym komforcie z możliwych. Dziś kilka, prostych ćwiczeń, które wzmocnią Twoje biodro i poprawią przygotowanie ciała do zabiegu.

Przepuklina pępkowa i bezpieczny trening

Przepuklina pępkowa nie jest przeciwskazaniem do aktywności fizycznej. Warto jednak wiedzieć, jakie ćwiczenia i jaki trening jest bezpieczny.

Czego powinniśmy unikać i jakich ćwiczeń nie wykonywać. Jakie modyfikacje ćwiczeń zastosować i jak ćwiczyć bezpiecznie.

Tego wszystkiego dowiesz się z seminarium. Zapraszam!