Zestaw ćwiczeń na stopy. Prewencyjne ćwiczenia na haluksy. Uwolnij stopy od bólu.

Nasze stopy ciągle uwięzione w butach, tracą swoją sprężystość, siłę i prawidłowe ustawienie. Zadbaj o swoje stopy ćwicząc je regularnie i masując, by zyskały na nowo swoje odpowiednie rozciągnięcie.

Uwolnij się od bólu, nie tylko stóp. Prawidłowa praca stopy, pomoże Ci zadbać o całe Twoje ciało i skutecznie zmniejszy ból w plecach.

Do dzieła!

 

Zadbaj o swoje dłonie i uwolnij się od bólów głowy i migreny.


Bardzo wiele osób, niestety cierpi z powodu nawracających bólów głowy, czy cierpiących na problemy w barkach. Większość tych dolegliwości może brać swój początek w naszych dłoniach.

Klawiatury komputerów czy telefonów, powodują zaburzenia w naszym ciele zaczynając właśnie od dłoni, gdy bez ustanku uderzamy naszymi opuszkami palców w nasz ukochany komputer.

Zdejmij obciążenie z dłoni, a zdejmiesz obciążenie z całego ciała.

Wypróbuj specjalny trening i masaż dla naszych dłoni.

 

Trening mięśni dna miednicy. Aktywacja mięśni Kegla.

Zdrowy kręgosłup nie może się obyć, bez aktywnych i dobrze działających mięśniach dna miednicy, popularnie znanych jako tzw. mięśnie Kegla.

Dzisiejsze zajęcia, przybliżą Ci napięcie i pracę właśnie w tych rejonach naszego ciała. Pozwolą Ci bardziej świadomie ćwiczyć na każdych kolejnych zajęciach i skuteczniej wzmacniać swój "core" chroniący Twoje ciało i plecy na co dzień.

 

Zyskaj długowieczność!

Seminarium, które pomoże Ci zyskać zdrowie i samodzielność do końca naszych dni!

Co jest istotne w zachowaniu pełni sprawności na co dzień? Jak możesz sobie pomóc, by nigdy nie dopadły Cię kontuzje i ból?

 

Zadbaj o bezpieczny odcinek szyjny podczas ćwiczeń.

Czasami zdarzają się problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa. Jesteśmy bardziej wrażliwi w tym miejscu naszego ciała. Czy to oznacza, że nie możesz ćwiczyć?

Koniecznie zapoznaj się z materiałem poniżej i dowiedz się jak w bezpieczny sposób, możesz nadal być osobą aktywną i cieszyć się ruchem każdego dnia.

 

Twoja motywacja.

Czemu tak trudno zmotywować się do aktywności fizycznej? Czemu ciężko nam wytrwać w naszych postanowieniach o regularnych ćwiczeniach?

Materiał pomoże Ci odnaleźć głęboką motywację do dbania o swoje zdrowie.