Z jakiegoś dziwnego powodu moje życie od początku toczyło się jakimiś niewyjaśnionymi dla mnie torami..... z całych sił, od początku... próbowałam zrozumieć co się dzieje, ale im bardziej chciałam, tym mniej mogłam pojąć, czemu znowu znajduję się w sytuacji, której przecież właśnie chciałam uniknąć.

Od początku miałam wrażenie, że ktoś mną steruje, jakbym nie miała wpływu na to co się dzieje.....Często słyszałam "takie jest życie...", a mimo wszystko nie chciałam w to uwierzyć.

Zaczęłam szukać..... czytać.... słuchać....i nagle okazało się, że nie tylko ja mam takie kłopoty...tylko WSZYSCY!!!

Z jakiegoś dziwnego powodu część osób po prostu faktycznie wierzy, że "takie jest życie" a ja nie uwierzyłam i dzięki temu nie tkwię więcej w przekonaniu, że nie mam wpływu na swoją teraźniejszość i przyszłość.....

A przeszłość..... trzeba ją zrozumieć i dopiero ruszyć na przód.

Twój zdrowy kręgosłup to nie tylko pakiet ćwiczeń, ale idea mówiąca o tym, że świadome życie.....świadome ćwiczenia....świadomy oddech, może dać nam dużo więcej niż tylko zdrowe silne ciało.

Możemy odzyskać kontrolę nad naszym życiem. Przecież każdy z nas chce być szczęśliwy i zdrowy. Wiele osób szuka odpowiedzi jak to osiągnąć? .... I tak niewielu potrafi....

W trakcie zajęć nie zawsze da się wszystko powiedzieć, przekazać..... dlatego mam nadzieję, że dodatkowe wpisy na nowo powstałym BLOGU :) będą potrafiły przekazać jeszcze więcej.


Zapraszam Was serdecznie do komentowania, czytania, klikania, zaglądania i wspólnego budowania Twojego zdrowego kręgosłupa! :)

_______________________________________________________________

TAGI: zdrowy kręgosłup, pilates, pilates dla początkującyh, joga, joga dla początkujących, ćwiczenia na kręgosłup, ból dolnych pleców, ból w lędźwiach, ćwiczenia na dolne plecy, rehabilitacja, fizjoterapia, ćwiczenia dla kobiet w ciąży