W obecnych czasach, większa część fitnessu, skupia swoją uwagę na zewnętrznym wyglądzie. Na tworzeniu "zewnętrznej sylwetki", godnej pokazaniu światu. Treningi czy zajęcia fitness, nazywane często "body killer" czy "anty- cellulit" od razu nabierają negatywnych konotacji, mówiących o niszczeniu ciała, a nie jego leczeniu czy uzdrawianiu...

Liczy się efekt tu i teraz, a teraźniejsza chęć wyglądania najlepiej jak tylko się da, zaślepia konsekwencje takich działań w późniejszym czasie...

Za parę lat, może okazać się, że mocne treningi w przeszłości, nie odbywały się małym kosztem. Mogą zaczną pojawiać się kontuzje, dolegliwości bólowe i najczęściej powrót do dawnej sylwetki...

Dlatego zatem, wzmocnienie Twojego środka jest tak kluczowe dla długiej żywotności Twojego kręgosłupa i całego Twojego ciała?

Dla Twojej dobrej postawy na co dzień i jako prewencja przed rożnego rodzaju kontuzjami.

Tworzenie nowej architektury przynosi długotrwałe solidne efekty, które zostaną z Tobą na zawsze. Na pewno potrzebujemy więcej cierpliwości, ale skupienie, którego wymaga taki rodzaj ćwiczeń, uzdrawia nie tylko Twoje ciało, ale i umysł, tak nadmiernie rozproszony natłokiem informacji każdego kolejnego dnia.

DLACZEGO POTRZEBUJEMY MOCNEGO ŚRODKA?

Mocny środek, "core", uchroni Cię przed ewentualnymi upadkami, kontuzjami i bardzo skutecznie poprawi Twoją sylwetkę na co dzień, aby wyglądała na pewną siebie i mocno osadzoną.

Większość przypadków bólu dolnych pleców może być skutecznie złagodzona lub może ustąpić całkowicie, dzięki regularnym, odpowiednio dobranym ćwiczeniom. Na nowo możesz cieszyć się swoim życiem, wykonując czynności, na które może od dawna nie mogłaś sobie pozwolić.

Ulepszasz swoją jakość życia, wprowadzasz więcej szczęścia, samodzielności, swobody... W końcu należny pamiętać, że ZDROWIE to nie tylko brak choroby.... ,ale też spełnienie i radość...

Nasz "środek" to oczywiście coś więcej niż tylko mięśnie brzucha...

My sięgamy dużo głębiej, wykorzystując w naszych ćwiczeniach mięśnie, położone bliżej środka naszego ciała, jak dno miednicy, mięsień poprzeczny, ale nasze "centrum" to również połączenie głowa/ciało, serce w znaczeniu duchowym i energia płynąca nawet poza granice naszej fizyczności.

SKĄD WIESZ, ŻE MASZ SŁABY ŚRODEK?

Oznaki mogą być rożne.... ból dolnych pleców, problemy z równowagą, zła postawa ciała, zaburzenia snu....

Nie znaczy to, że nie możesz działać. Już po kilku sesjach Twojego zdrowego kręgosłupa, POCZUJESZ różnicę.

Może jeszcze jej nie zauważysz, ale będziesz czuć się zupełnie inaczej. Bardziej "na miejscu", elastyczniej, uzyskasz dotlenienie ciała, dzięki czemu wzrośnie Twój poziom energii na co dzień.

Lepsze ukrwienie narządów wewnętrznych, wpłynie bardzo pozytywnie na Twoje trawienie, na szybsze oczyszczenie ze stresu, na lepsze panowanie nad emocjami.

Pobudzone zostaną mięśnie, które na co dzień są tak rzadko w użyciu. Zaczniesz dużo lepiej odnajdywać się w przestrzeni, poprawisz wytrzymałość swojego ciała. Jeśli uprawiasz inne aktywności, na pewno poprawisz swoje rezultaty i wyniki, czasem w sposób znaczący.

JAK ZACZĄĆ?

Najlepiej byłoby zapisać się na kurs: ZAJĘCIA PRÓBNE, gdzie za darmo możesz korzystać z zajęć i poczuć różnicę zanim przystąpisz do pełnego kursy.

Trzy razy w tygodniu, to idealna intensywność ćwiczeń w początkowej fazie powrotu do pełnej sprawności i jakości życia.

Gdy wpadniesz już w rytm, nie czekaj i zapisz się na pełen kurs, by pozostać w zdrowiu i nie tracić uzyskanych rezultatów.

Zwłaszcza teraz, gdy pierwszy miesiąc ćwiczeń jest ZA DARMO.

KLIKNIJ TU i zaczynamy! Ja z całego serca zapraszam Cię bardzo serdecznie.


____________________________________________

TAGI: pilates, joga, zdrowy kręgosłup, ćwiczenia na kręgosłup, ból pleców, ból dolnych pleców, rehabilitacja, fizjoterpia, pilates dla początkujących, ćwiczenia dla kobiet w ciąży